Cena hejtmanky 2022

Hlasování – Cena veřejnosti 2022

Dejte svůj hlas osobnosti, která by podle vás měla získat Cenu veřejnosti 2022. Hlasování o Cenu veřejnosti poběží na webu kraje až do 21. února 2023. Kraj na ocenění v tomto ročníku obdržel rekordních 70 nominací. 

HLASUJTE ZDE. (hlasování bylo již ukončeno)

Postup:

  1. Klikněte na odkaz výše.
  2. Uvidíte medailonky jednotlivých kandidátů v abecedním pořadí.
  3. Pro možnost hlasování zadejte vaši e-mailovou adresu.
  4. Svému favoritovi udělíte hlas kliknutím na kolečko vlevo vedle medailonku.
  5. Po kliknutí na vašeho favorita sjeďte na webu až dolů na konec seznamu a klikněte na tlačítko ODESLAT.
  6. Po odeslání vám na e-mail, který jste zadali do formuláře, přijde potvrzení o vyplnění dotazníku.

Formulář nabízí abecední seznam nominovaných s medailonky, které shrnují důvod jejich nominace. Po zadání své e-mailové adresy se každý dostane do formuláře, kde může vybrat svého favorita a odeslat mu svůj hlas. Z každé e-mailové adresy se smí hlasovat pouze pro jednu osobnost a pouze jednou v průběhu celého hlasování. Hlasování bude ukončeno 21. února 2023. Slavnostní vyhlášení výsledků se bude konat 21. března 2023 ve Slaném.

Přijímání nominací bylo ukončeno 31. října 2022.

Cena hejtmanky 2022

Cena hejtmanky Středočeského kraje je oceněním, které Středočeský kraj každoročně uděluje vybraným osobnostem spjatým s tímto krajem (buď tím, že se ve Středočeském kraji narodily, žijí zde nebo je s krajem spjato jejich působení, život, dílo nebo činnost). Lze jej udělit i in memoriam.

Cena hejtmanky je udělována v těchto kategoriích:

•             Hrdinský čin a společenská odpovědnost

•             Kultura

•             Sport

•             Vzdělávání

•             Věda a výzkum

•             Pracovník veřejného sektoru

•             Podnikatel / podnikatelka

•             Cena veřejnosti

Zatímco v případě prvních sedmi kategorií o výběru oceněného rozhoduje na základě nominací hodnoticí komise, o vítězi v poslední kategorii se rozhoduje prostřednictvím hlasování veřejnosti, které proběhne na základě zpracovaných medailonků ze všech řádně zaslaných nominací na Cenu hejtmanky v ostatních kategoriích.

V případě dotazů se můžete obrátit na e-mail: cenahejtmanky@kr-s.cz.

Doplňující informace:

Všechny řádně podané nominace budou předloženy hodnotící komisi, složené ze členů Rady Středočeského kraje, zástupců zastupitelských klubů a odborníků z jednotlivých oblastí. Předsedkyní hodnotící komise bude hejtmanka Středočeského kraje. Jednání komise je neveřejné.

Hodnotící komise sestaví finální seznam osobností, jimž bude předána Cena hejtmanky Středočeského kraje během slavnostního večera.

Ze všech zaslaných návrhů pak bude mít veřejnost možnost vybrat prostřednictvím internetového hlasování výherce v kategorii Cena veřejnosti. Také výherce v této kategorii obdrží ocenění v rámci slavnostního večera.