Realizované projekty

Zpět Propagace cestovního ruchu ve Středočeském kraji – RUZYNĚ

Realizace: 1.11.2011 – 30.10.2012

Obsahem projektu byla propagace cestovního ruchu ve Středočeském kraji na místě nejintenzivnější kumulace přijíždějících a tranzitujících turistů v České republice – na mezinárodním letišti Ruzyně (nyní Letiště Václava Havla). Projekt využíval marketingových nástrojů billboardů, boeardů city light vitrin a informačních rámečků, umístěných na frekventovaných uzlech jednotlivých hal celého letiště včetně parkoviště.

Cílem projektu bylo zvýšit povědomí o Středočeském kraji jako turistické destinaci a tím zvýšit i počet přijíždějících turistů a počet dní strávených ve Středočeském kraji.

Propagační kampaň byla realizována od ledna 2011 do konce října 2012. V rámci projektu byly propagovány významné turistické destinace Středních Čech jak z pohledu historického či kulturního, tak i společenského a sportovního.

Titulek tiskové zprávy i statistické tabulky vydané ČTK i ČSÚ  za r.2011 – 2013 dokazují, že „Do středních Čech přijelo za toto období více turistů, přibyli hlavně cizinci". Znamená to, že hlavního cíle projektu „zvýšení povědomí o potenciálu Středočeského kraje turistických destinací na jeho území, a tím i zvýšení počtu turistů navštěvujících Středočeský kraj, případně počtu strávených dní" – bylo dosaženo.